Jeugdvakantieland biedt onbeperkt plezier in Ahoy
Een meterslange waterglijbaan, een hilarische buikschuifbaan of een bonte circustent. Vanaf 11 augustus verandert Ahoy voor de 67e keer in een groot kinderparadijs. Jeugdvakantieland biedt kinderen voor één vast entreebedrag een dag vol sport, spel, creativiteit én meer. Alles is onbeperkt te beleven. Het traditionele evenement duurt t/m 22 augustus en via deze link zijn kaarten te bestellen.
Bij warm weer staat buiten het spectaculaire waterpretplein klaar met een meterslange waterglijbaan, stoere stormbanen en een hilarische buikschuifbaan. Binnen is het heerlijk koel en kunnen kids op het verkeersplein fietsen, een BMX-cursus volgen of een stoere lasergame-missie aangaan.
Creatievelingen kunnen hun hart ophalen bij de gezellige knutselstands en alles wat wordt gemaakt mag mee naar huis en kinderen mogen ook zelf oude apparatuur demonteren.
Van kermis tot kledingruil
Er is kindertheater met Flop en Sas en daarnaast zijn er dansworkshops, sportieve activiteiten met lokale sportaanbieders en een bonte circustent waarin kinderen zelf circusartiest kunnen zijn. Ook zijn er bootjes om mee te varen. Ook is er een kermis met attracties zoals een draaimolen, zweefmolen en trampoline.
Ouders worden uitgenodigd om twee gebruikte kledingstukken mee te nemen om deze ter plekke te ruilen, ideaal voor groeiende kinderen.
Jeugdvakantieland vindt voor de 67e keer plaats
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.