Rockets lanceren KARHU-sneaker in samenwerking met WOEI en Tour de Tietema
Unibet Tietema Rockets een UCI ProTeam dat bekendstaat om zijn onorthodoxe aanpak. Het wielerteam combineert topprestaties met storytelling, authenticiteit en creatieve samenwerkingen. In samenwerking met WOEI is er een speciale editie van de Karhu Fusion 2 ontworpen. De sneaker is in beperkte oplage verkrijgbaar bij de winkel op de Hoogstraat maar ook online via karhu, Woei en rocketscycling.com.
Het ontwerp, met een opvallend kleurenpalet en details die verwijzen naar de onconventionele reis van het team, symboliseert de levendige identiteit van de Rockets. Het is een team dat ambitie combineert met prestaties, zowel op als naast de fiets.
“Deze sneaker vertelt veel over ons verhaal,” zegt Bas Tietema, oprichter van Tour de Tietema en teameigenaar van de Unibet Tietema Rockets. “Energiek, optimistisch en een tikkeltje rebels, net zoals onze renners. We hebben altijd geloofd in een eigen aanpak, en deze samenwerking met Woei en Karhu laat zien hoe wielrennen ver buiten de weg kan inspireren.”
Woei Tjin: “Vanaf de eerste meeting met Bas en zijn team wist ik dat dit geen gemiddelde collab zou worden. We wilden iets creëren dat hun energie uitstraalt. We kwamen uit op iets vrolijks, ongepolijsts en kleurrijks. Precies zoals de Rockets zelf.”
Fotografie: Joren Benjamins/Unibet Tietema Rockets
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.