Art Rotterdam terug in Ahoy met nieuwe fotografiesectie
Na de succesvolle verhuizing naar Zuid blijft Art Rotterdam ook in 2026 in Rotterdam Ahoy. De 27ste editie vindt plaats van vrijdag 27 tot en met zondag 29 maart en brengt opnieuw beeldende kunst, fotografie, video en grootschalige installaties samen onder één dak. Vorig jaar trok de beurs 28.000 bezoekers.
Meer dan 150 galeries uit binnen- en buitenland nemen deel aan de komende editie. Naast de vertrouwde opzet introduceert Art Rotterdam een nieuwe fotografiesectie onder de naam Unseen Photo. Deze toevoeging brengt fotografie nadrukkelijker in het hart van de beurs.
De beurs bestaat uit verschillende secties die samen een breed beeld geven van de hedendaagse kunstpraktijk. Van solopresentaties van opkomend talent tot videokunst, sculpturen en installaties in het Sculpture Park. Ook Prospects van het Mondriaan Fonds is weer onderdeel van het programma en toont werk van een nieuwe generatie kunstenaars.
Tijdens Art Rotterdam viert de NN Art Award zijn tiende editie. De werken van de vier genomineerden zijn vanaf half maart te zien in Kunsthal Rotterdam, waar ook de winnaar bekend wordt gemaakt.
Tickets zijn uitsluitend online verkrijgbaar via de website van Art Rotterdam .
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.