
Lucky Fonz III en Elfie Tromp bij Parfum de GroenGroen
De eerste editie van Parfum de BoemBoem 2025 wordt een groene editie. Parfum de GroenGroen leidt langs initiatieven die zijn ingezet voor de groene transformatie van Rotterdam. Op zaterdag 19 april voert de wandelexpeditie, onderdeel van MOMO Festival en in samenwerking met Rotterdams WeerWoord, langs plekken die de stad groener, sterker en gezonder maken. Ondertussen zijn er verhalenvertellers en optredens van Lucky Fonz III op het groene dak van de Doelen en Elfie Tromp. Tickets zijn te koop via de volgende link.
Op hete zomerdagen kan het in het centrum van Rotterdam tot wel 10°C warmer zijn dan in de omgeving. Meer groen helpt tegen de hitte, zorgt voor frisse lucht en houdt water beter vast. De bijzondere ontdekkingstocht gaat langs de groene transformatie van de stad. Van daktuinen tot verborgen groene parels.
Parfum de BoemBoem volgt al jaren de veranderingen in Rotterdam, van bouwputten tot daken en ondergrondse plekken en heeft samen met Rotterdams WeerWoord de groene transformaties in verschillende stadsdelen verkend. Dit keer is voor het eerst Rotterdam Centrum het decor van de groene transformatie, mogelijk gemaakt door actieve bewoners en de gemeente.
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.