
Het Eerste Avondmaal
hoe voelt het om in verandering te zijn?
Welkom aan de tafel van Het Eerste Avondmaal. Het Eerste Avondmaal is een interactieve voorstelling over omgaan met verandering, geïnspireerd door de transitie van oprichter Mart Nooijen (hen/hun).
Schuif aan, breek het brood met de muzikanten en laat je meevoeren langs 5 gangen van verandering. In verhaal, muziek en improvisatie.
Mart nodigt je uit bij hen aan tafel in de overtuiging dat we kunnen leren om samen verandering te dragen. Tijdens de maaltijden neemt hen je mee langs 5 fasen uit hun eigen ervaring als transpersoon. Hoe verteer je verandering? Kun je voorproeven en dan tóch iets anders bestellen?
Gedragen door kwetsbare Nederlandstalige teksten, warme koorklanken en uitbundige ritmes nodigt hen je uit niet alleen de maaltijd maar ook je eigen gedachten te delen met je tafelgenoten. Zo geven Mart en de spelers hun publiek nieuwe handvatten om in tijden van maatschappelijke en persoonlijke verandering verbinding te zoeken.
NB: deze voorstelling is Nederlands gesproken maar voedt op vele manieren, taal is geen struikelblok om erbij te zijn. / This play is in Dutch but nourishes you in many ways, language is not a barrier to participate.
Alle data
Datum | Tijd | Locatie | Ticketlink |
---|---|---|---|
Za 19 apr | 20:00 - 21:00 | Batavierhuis |
Zaterdag 19 april
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.
Toch iets anders?
Bekijk wat er nog meer te doen is in Rotterdam.