
Heerenhuyskamerconcert - Deurloo & Goudsmit ft. John Buijsman
Een concert vol vindingrijke improvisaties, eigenzinnige grooves en theatrale bijdragen.
Mondharmonicaspeelster Hermine Deurloo en gitarist Anton Goudsmit hebben de afgelopen jaren hun muzikale samenwerking nieuw leven ingeblazen. In dit concert wordt hun samenwerking verrijkt met de muzikale, poëtische en theatrale bijdrages van vermaard acteur John Buijsman. Ze halen alles uit de kast en stoppen het er ook weer netjes in. En wellicht maak je ook kennis met Kees, de Franse poedel van John.
Deurloo en Goudsmit ontwikkelen een uniek repertoire, bestaande uit eigen composities en bewerkingen van o.a. Bill Frisell. Hun muziek varieert van vindingrijke improvisaties tot eigenzinnige grooves en boeit tot de laatste noot.
De vorige ontmoeting tussen John, Hermine en Anton was op 21 maart in de Noorse Zeemanskerk tijdens de presentatie van de door Buijsman samengestelde poëziebundel 'Lente', een uitgave van Stichting het Park. Het speelplezier spatte ervan af en het publiek werd getrakteerd op een bloemrijk en levendig repertoire, afgewisseld met voordrachten waarin 'empathie' steeds centraal lijkt te staan. Als kers op de taart verraste John het publiek, Anton, Hermine en zichzelf, door uit volle borst te gaan zingen.
Mondharmonicaspeelster Hermine Deurloo wordt geprezen om haar lyrische warme klank en toch ook virtuoze stijl, die te omschrijven is als verhalend en melodisch. “Hermine Deurloo plays the chromatic harmonica with the effortless fluency of a saxophonist and is a creative and melodic musician. It is obvious that she ranks among the top jazz harmonica players of this decade.” — Scott Yanow, LA Jazz Scene
Gitarist en componist Anton Goudsmit, een van de beste jazzgitaristen van Nederland, is een wervelwind van creativiteit, die het publiek weet te betoveren met zijn onweerstaanbare groove en unieke muzikale persoonlijkheid.
Acteur, muzikant en theatermaker John Buijsman is bij het grote publiek vooral bekend door de series, films en musicals waarin hij speelt. Maar de veelzijdige Rotterdamse theatermaker heeft ook al zeventien eigen solovoorstellingen op zijn naam staan.
Alle data
Datum | Tijd | Locatie | Ticketlink |
---|---|---|---|
Zo 31 aug | 11:30 - 12:30 | Het Heerenhuys | Koop tickets |
Zondag 31 augustus
Meer nieuwtjes lezen?
Lees nog meer tips, achtergrondverhalen en nieuws over Rotterdam.
Toch iets anders?
Bekijk wat er nog meer te doen is in Rotterdam.